Support our mission
 
Nile C. Kinnick's Marcus Coca tries to boot the ball past Robert D. Edgren's Seth Salas during Saturday's Japan  boys soccer match, won by the Red Devils 4-0.
Nile C. Kinnick's Marcus Coca tries to boot the ball past Robert D. Edgren's Seth Salas during Saturday's Japan boys soccer match, won by the Red Devils 4-0. (Caitlin Blount/Special to Stripes)
Nile C. Kinnick's Marcus Coca tries to boot the ball past Robert D. Edgren's Seth Salas during Saturday's Japan  boys soccer match, won by the Red Devils 4-0.
Nile C. Kinnick's Marcus Coca tries to boot the ball past Robert D. Edgren's Seth Salas during Saturday's Japan boys soccer match, won by the Red Devils 4-0. (Caitlin Blount/Special to Stripes)
Robert D. Edgren's Sopheary Soun battles Nile C. Kinnick's Maggie Arnold for the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0.
Robert D. Edgren's Sopheary Soun battles Nile C. Kinnick's Maggie Arnold for the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0. (Caitlin Blount/Special to Stripes)
Robert D. Edgren's Julia Sanders and Nile C. Kinnick's Hope McDonald battle for the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0.
Robert D. Edgren's Julia Sanders and Nile C. Kinnick's Hope McDonald battle for the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0. (Coko Magby/Special to Stripes)
Kadena's Carter Rhodehouse battles two Naha Kokusai players for the ball during Saturday's boys soccer match. Kadena lost two matches to Naha Kokusai, 3-1 and 2-0. Rhodehouse had the Panthers' only goal.
Kadena's Carter Rhodehouse battles two Naha Kokusai players for the ball during Saturday's boys soccer match. Kadena lost two matches to Naha Kokusai, 3-1 and 2-0. Rhodehouse had the Panthers' only goal. (Mary Obsuna/Special to Stripes )
Kadena's Taishi Covey and Quentin Moore hem in a Naha Kokusai player during Saturday's boys soccer match. Kadena lost two matches to Naha Kokusai, 3-1 and 2-0.
Kadena's Taishi Covey and Quentin Moore hem in a Naha Kokusai player during Saturday's boys soccer match. Kadena lost two matches to Naha Kokusai, 3-1 and 2-0. (Mary Obsuna/Special to Stripes )
Nile C. Kinnick's Jenna Lynch and Robert D. Edgren's Abigail Gomez chase the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0.
Nile C. Kinnick's Jenna Lynch and Robert D. Edgren's Abigail Gomez chase the ball during Saturday's Japan girls soccer match, won by the Red Devils 4-0. (Caitlin Blount/Special to Stripes)
Osan's Seiya Murphy tries to drop a bunt in front of Daegu catcher Nick Evans during Saturday's Korea baseball game, won by the Warriors 12-2.
Osan's Seiya Murphy tries to drop a bunt in front of Daegu catcher Nick Evans during Saturday's Korea baseball game, won by the Warriors 12-2. (Jasmine Litton/Special to Stripes)

High school

Track and field South KoreaSaturday at Camp Humphreys (fully automated timing; distances in meters)Boys Seoul American 186, Humphreys 142, Osan 72, Yongsan 68, Daegu 56, Seoul Foreign 16 Shot put — Samson Dakuwaqa, YIS-Seoul, 12.11 meters; Discus — Dakuwaqa, 32.13; High jump — Miles Brice, Humphreys, 1.91; Long jump — Christian Williams, SAHS, 6.69; 100 — Cameron Jones, Osan, 11.60 seconds; 110 hurdles — Williams, 15.81; 200 — Jones, 24.18; 300 hurdles — Cullen Areniego, Humphreys, 44.11; 400 — Thomas Curran, Daegu, 52.90; 400 relay — SAHS (Williams, De’Andre Metcalf, Markell Scott, Marian Howell), 46.00; 800 — Ty Hacking, SFS, 2 minutes, 9.09 seconds; 1,600 — Jack Newton, SAHS, 4:45.71; 1,600 relay — Humphreys (Sh’voda Gregory Jr., Brice, Areniego, Da’Shun Cline), 3:51.31; 3,200 — Paul Slife, SAHs, 10:37.75; 3,200 relay — SAHS (Quintin Metcalf, Brock Avise, Newton, D. Metcalf), 8:29.95.Girls Seoul American 236, Humphreys 84, Yongsan 64, Osan 46, Daegu 18. Shot put — Jennifer White, SAHs, 8.79 meters; Discus — Anishal Harilal, SAHS, 26.04; High jump — Chakhira Goodwater, SAHS, 1.35; Long jump — Alyse Neal, SAHS, 4.90; 100 — Nadia Sykes, SAHs, 13.40 seconds; 100 hurdles — Jadeyn Jones, Humphreys, 17.07; 200 — Sykes, 29.65; 300 hurdles — Serenity Williams, SAHS, 1 minute, 3.48 seconds; 400 — Neal, 1:03.27; 400 relay — SAHS (White, Goodwater, Sykes, Neal), 52.84; 800 — Sophia Pak, SAHS, 2:49.66; 1,600 — Chloe Byrd, SAHS, 5:50.15; 1,600 relay — Not contested; 3,200 — Linda Pang, YIS-Seoul, 12:44.60; 3,200 relay — SAHS (Alexandra Shore, Sophie Wojtalewicz, Pak, Byrd), 11:16.83.

OkinawaOkinawa district finals Saturday at Koza City Stadium (fully automated timing; distances in meters)Boys Kadena 96, Kubasaki 69, Zion Christian 30, Okinawa Christian 29 Shot put — 1, Ross Erlenbacher, Kadena, 11.45 meters; 2, Donte Savoy, Kadena, 11.31; 3, Courtney Davis, Kadena, 10.22; 4, Dillian Galbreath, Kubasaki, 10.13; 5, Masato Chae, ZCAI, 10.05.Discus — 1, James White, Kadena, 34.39; 2, Galbreath, 27.50; 3, Chae, 27.48; 4, Douglas Bertrand, ZCAI, 24.70; 5, Sean Delawder, ZCAI, 24.45.High jump — 1, Savoy, 1.77; 2, Juan Guerrero, Kubasaki, 1.75; 3, Galbreath, 1.57.Long jump — 1, Stephen Kelly, ZCAI, 5.60; 2, John Joseph, Kubasaki, 5.54; 3, Marquise Thompson, Kadena, 5.29; 4, Keonte Caines, Kadena, 5.26; 5, Dakota Smith, ZCAI, 5.19.100 — 1, Patrick Houston, OCSI, 11.33 seconds; 2, Joseph, 11.47; 3, Peter Hirunadulvit, Kadena, 11.67; 4, Javonte Morris, Kadena, 11.69; 5, Tamaan Ruffin, Kadena, 11.77.110 hurdles — 1, Asian Ryan, Kubasaki, 20.09; 2, Frank Adams, Kubasaki, 20.89; 3, Coley Kraus, ZCAI, 21.11; 4, Edwardo Ellis, Kubasaki, 21.19.200 — 1, Houston, 23.60; 2, Sam Calvin, OCSI, 23.92; 3, Hurinadulvit, 24.30; 4, Caines, 24.72; 5, Ryan, 24.84.300 hurdles — 1, Guerrero, 45.06; 2, Kelly, 45.60; 3, Galbreath, 47.62; 4, Jesse Dorsey, Kadena, 50.79; 5, Ellis, 53.19.400 — 1, Erlenbach, 51.66; 2, Calvin, 51.79; 3, Houston, 54.61; 4, Ryan, 55.68; 5, Tatsuki Ogawa, OCSI, 56.28.400 relay — 1, Kadena (Caines, Brayden Frederick, Morris, Ruffin), 46.36; 2, Kubasaki, 46.55.800 — 1, Hayden Bills, Kadena, 2 minutes, 4.06 seconds; 2, Davis, 2:05.18; 3, Andrew Duddleston, Kubasaki, 2:07.83; 4, Ogawa, 2:08.93; 5, Trevor Williams, Kadena, 2:09.60.1,600 — 1, Bills, 4:46.34; 2, Duddleston, 4:49.32; 3, Donald Oulette, OCSI, 4:51.88; 4, Aziel Rubero, Kadena, 5:06.11; 5, Zachary Kaiser, Kubasaki, 5:10.02.1,600 relay — 1, Kadena (Marcus Tineo, Davis, Erlenbach, Alec Peel), 3:49.81; 2, Kubasaki, 3:53.60; 3, ZCAI, 3:58.52.3,200 — 1, Tineo, 10:35.64; 2, Rubero, 10:37.42; 3, Jed Rabenitas, ZCAI, 10:57.93; 4, Luke Walker, Kubasaki, 11:01.43; 5, Thomas Tefft, Kubasaki, 11:10.63.3,200 relay — 1, Kadena (Bills, Davis, Arata Dietrich, T. Williams), 8:44.89; 2, Kubasaki, 8:58.75; 3, ZCAI, 9:29.24.Girls Kadena 89, Kubasaki 84, Zion Christian 45, Okinawa Christian 13 Shot put — 1, Nikeria Albritton, Kadena, 10.30 meters; 2, Kimberlee Bankhead, ZCAI, 7.95; 3, Alexis Erp, Kadena, 7.91; 4, Madison Sheppard, Kadena, 7.83; 5, Jayla Darby, Kubasaki, 7.52.Discus — 1, Bankhead, 31.82 (district record; previous record 30.30 set by Jazmyn Sharper, Kadena, 2015); 2, Dasia Brown, ZCAI, 29.18; 3, Emi Siler, Kadena, 24.91; 4, Albritton, 24.85; 5, Julissa Valentine, ZCAI, 23.35.High jump — 1, Tia Calvin, OCSI, 1.47; 2, Ajanee Jones, Kadena, 1.39; 3, Kaia Pappas, Kadena, 1.34; 4, Jabrea Johnson, Kubasaki, 1.29 (fewer attempts); 5, Jaidah Davis, Kubasaki, 1.29.Long jump — 1, Gabriella Provost, Kubasaki, 4.54; 2, Jones, 4.50; 3, Thereese Sidney, ZCAI, 4.34; 4, Kairianna Jones, Kubasaki, 4.10; 5, Luna Shigemori, ZCAI, 3.50.100 — 1, Savannah Fermin, Kubasaki, 12.69 seconds; 2, Calvin, 12.70; 3, Nala Gardner, Kubasaki, 12.81; 4, Jade Gonzales, Kadena, 13.85; 5, Valeria Robles, Kadena, 14.05.100 hurdles — 1, Davis, 17.25; 2, Sofia Strawder, Kadena, 20.05; 3, K. Jones, 20.15; 4, Pappas, 20.92; 5, Sydney Lunn, Kadena, 21.14.200 — 1, Fermin, 26.41; 2, Gardner, 26.56; 3, Calvin, 26.77; 4, Lexa Garcia, Kadena, 27.46; 5, Taisha Fair, Kubasaki, 28.24.300 hurdles — 1, Sophia Brown, Kubasaki, 51.88; 2, Davis, 52.95; 3, Alayna Johnson, ZCAI, 55.91; 4, Strawder, 57.23; 5, J. Johnson, 59.51.400 — 1, Lydia Bills, Kadena, 1 minute, 4.20 seconds; 2, Provost, 1:05.29; 3, Maia Connor, 1:06.27; 4, Fair, 1:06.83; 5, Aaliyah Tisdale, Kadena, 1:08.63.800 — 1, Wren Renquist, Kadena, 2:23.48 (district record; previous record 2:28.50 set by Allie Reichenberg, Kubasaki, 2013); 2, Brown, 2:34.05; 3, Ahveana Couverthier, ZCAI, 2:41.40; 4, Lillian Cowley, Kubasaki, 2:42.34; 5, Mayumi Webb, Kadena, 2:44.64.1,600 — 1, Sierra Fitzgerald, Kadena, 5:49.53; 2, Amber Torres, ZCAI, 6:15.00; 3, Cowley, 6:21.15; 4, Yasmine Azia, Kubasaki, 7:07.50; 5, Rachel Sanborn, Kubasaki, 7:16.81.1,600 relay — 1, Kadena (Bills, Connor, Maica Hernandez, Tisdale), 4:27.28; 2, Kubasaki, 4:27.48; 3, ZCAI, 4:47.73.3,200 — 1, Renquist, 11:44.68 (district record; previous record 11:51.96 set by Reichenberg, 2013); 2, Fitzgerald, 12:17.76;p 3, Couverthier, 12:30.25; 4, Webb, 12:48.76; 5, Torres, 13:40.10.3,200 relay — 1, ZCAI (Torres, A. Johnson, Sidney, Couverthier), 11:02.20; 2, Kubasaki, 11:37.53; 3, Kadena, 12:12.09.

JapanSaturday at Yokota Air Base (fully automated timing; distances in meters)Boys Nile C. Kinnick 163, St. Mary’s 113, Christian Academy Japan 93½, Zama 85, Yokota 38½, American School In Japan 10, Robert D. Edgren 7 Shot put — Alec Austin, Kinnick, 13.10 meters; Discus — Austin 41.56; High jump — Rhece Jones, Zama, 1.75 (fewer attempts); Long jump — Dwayne Lyon,k Kinnick, 5.84; 100 — Zion Brown, Zama, 11.52 seconds; 110 hurdles — Toki Schafer, St. Mary’s, 16.75; 200 — Quadyr Tindal, Yokota, 23.88; 300 hurdles — Leonardo A’DeLima, St. Mary’s, 44.22; 400 — Isaiah Brown, Kinnick, 51.35; 400 relay — Yokota (Nathan Ferrer, Hasani Fredericks, Takaaki Takenouchi, Cameron Mister), 46.45; 800 — A’DeLima, 2 minutes, 4.33 seconds; 1,600 — Hunter Lund, Zama, 4:33.71; 1,600 relay — Kinnick (Brown, Jeremiah Kirk, Devoney Stanley, DeShawn Williams), 3:35.91; 3,200 — Takehiro Murai, 10:06.08; 3,200 relay — ASIJ (Emil Balian, Ryan Nishida, Luke Rogan, Britt Sease), 8:06.52 (Pacific record; previous record 8:14.56 set by Zama, 2014).Girls Kinnick 191, Zama 99, Seisen 58½, Sacred Heart 46, Yokota 44, Edgren 33, CAJ 29½ Shot put — Brianna Hunter, Edgren, 12.03 meters; Discus Trinity Fiers, Edgren, 29.36; High jump — Ti’Ara Carroll, Zama, 1.40 (fewer attempts); Long jump — Dazlyn Brown, Kinnick, 4.56; 100 — Tasia Nelson, Zama, 12.81 seconds; 100 hurdles — Sontti Sesay, Kinnick, 17.17; 200 — Nelson, 26.68; 300 hurdles — 1, Elise Lindsay, Kinnick, 51.76; 400 — Teanna Bellamy, Kinnick, 1 minute, 4.59 seconds; 400 relay — Zama (Carroll, Nelson, Gwen Anderson, Faith Bryant), 49.53 (league record; previous record 49.89 set by Kinnick, 2014); 800 — Erin Stonebarger, Kinnick, 2:31.59; 1,600 — Taryn Cates-Beier, Kinnick, 5:33.99; 1,600 relay — Kinnick (Sesay, Bellamy, Kumari Ross, Venus Hill), 4:28.81; 3,200 — Jessica Hibler, Zama, 12:34.31; 3,200 relay — Yokota (Sia Davis, Alyssa Garza, Hana Robbins, Allona Bariring), 11:15.38.

Baseball South KoreaDaegu 12, Osan 2 Saturday at Camp HenryCougars 002 — 2 3 2Warriors 57x — 12 9 0W — Jake Dexter 2 IP (1 H, 0 ER, 3 BB, 4 SO); L — Darius Dawson 1/3 IP (0 H, 3 ER, 3 Bb, 1 SO). Batting — Warriors: Elijah Bembishew 2-2 (2 RBI), Brandon Huffman (2 RBI).

JapanMatthew C. Perry 9, Kinnick 8 Saturday at Marine Corps Air Station IwakuniRed Devils 500 3 — 8Samurai 221 4x — 9W — Chad Schuch, 1 IP (1 H, 1 BB, 2 SO). Batting — Samurai: Garrett Macias 2-2 (2 2B, 2 SB), Schuch 2-3 (HR, 2 RBI); Red Devils: Kacey Walker (HR, 2 RBI).St. Mary’s 11, Yokota 5 Saturday at TokyoPanthers 100 002 2 — 5 7 2Titans 150 401 x-11 10 0W — Yoshitaka Nomo 3 IP (3 H, 1 ER, 2 BB, 6 SO); L — Ben Mendenhall 2 IP (4 H, 1 ER, 3 BB, 0 SO). Batting — Titans: Taisei Kitahara 2-3 (2B, 2 RBI), Nomo 4-4 (5 RBI); Panthers: Mendenhall 2-4 (2B, 2 RBI).St. Mary’s 4, Yokota 3 Saturday at TokyoPanthers 012 000 0 — 3 5 3Titans 010 010 2x — 4 7 1W — Kitahara 7 IP (5 H, 3 ER, 4 BB, 16 SO); L — Jack Winkler 0 IP (1 H, 0 ER, 2 BB, 0 SO). Batting — Titans: Kitahara 2-4 (3 SB), Thomas Liao 2-4 (2 RBI); Panthers: Logan Ferch (2 RBI). Noteworthy — Liao singled in the winning run.

SoftballKubasaki 10, Yokota 7 Saturday at TokyoPanthers 321 100 — 7 12 6Dragons 202 51x — 10 4 2W — Reaven East 6 IP (12 H, 5 ER, 5 BB, 4 SO); L — Ashley Woodruff 2 IP (1 H, 3 ER, 8 BB, 2 SO). Batting — Dragons: Olivia Witherow 2-3 (2 RBI); Panthers: Kaia Austin 2-3 (3B), Sally Lambie 2-3, Woodruff (2B, 2 RBI), Irene Diaz 2-2 (2 2B, 2 RBI), Adrianna Diaz (2 RBI), Rachelle Booth 2-2.

Soccer Boys South KoreaKorea Blue Division Tournament Saturday at Yongsan GarrisonOsan 3, Humphreys 2 Halftime — Cougars 1-0. Goals — Cougars: Tyler Smith (7), Minsung Kim (4), Kade Woods (1); Blackhawks: Jonathan Houghton (8), Ethan Gil (1). Noteworthy — First victory of the season for the Cougars.Third place Taejon Christian 3, Daegu 2, SO (5-4) Halftime — Warriors 2-1. Regulation goals — Dragons: Daniel Lee (8), David Shin (3); Warriors: Hunter Lane (7), Mitchel Champaco (3).Fifth place Yongsan 4, Osan 1 Halftime — 1-1. Goals — Guardians: Shutaro Hasumi (4), Joshua Kim (4), Daniel Kim (2), Misheel Bayarsaikhan (2); Cougars: Itsuki Murphy (2). Assist — Cougars: Tyler Smith.Championship Seoul Foreign 9, Seoul American 2 Halftime — 4-1. Goals — Crusaders: Danny Chung 4 (14), Caleb Jang 3 (10), Gabriel Myong (16), Colin Kim (11). Falcons: Ben Nagy (16), Jan Rodriguez (5). Assists — Crusaders: Myong, C.Kim, Hikaru Ishikura; Falcons: Rodriguez.Awards Most Valuable Player — Chung.Best Offensive Player — Nagy.Best Defensive Player — Brandon Sohn, Seoul Foreign.Best Goalkeeper — Gage Zach, Daegu.All-Tournament team — Seoul Foreign: Chung, Sohn, Matheus Rempel, C.Kim, Jang, Tawan Banyatpiyaphod, Myong; Seoul American: James Rivet, Rodriguez, Nathan Scheidt, Kevin Hwang, Danny Berdine: Taejon Christian: David Choi, Richard Redfern, D.Lee, Kang June Kim; Daegu: Zach, Champaco; Yongsan: Shutaro Hasumi, Jongho Lee; Osan: Kim; Humphreys: Rowe Tampus.All-Conference team — Seoul Foreign: Chung, Sohn, Myong, Oliver Hodda, Ryan Lee, Paul Yoon, Blair Chang; Seoul American: Rodriguez, Hwang, Scheidt, Rivet; Taejon Christian: Choi, D.Lee, Changho Jo, Beomchul Choi, Eddie Kim, Inimfon Ufot; Yongsan: J. Lee, Jordan Hudson; Daegu: Zach; Humphreys: Jonathan Houghton; Osan: Tyler Smith.

OkinawaNaha Kokusai 3, Kadena 1 Saturday at NahaHalftime — Naha Kokusai 1-0. Goal — Panthers: Carter Rhodehouse (2).Naha Kokusai 2, Kadena 0 Saturday at NahaHalftime — 0-0.Kubasaki 3, FC Supeire 2 Friday at Kadena Air BaseHalftime — Dragons 1-0. Goals — Dragons: Joshua Swen 2 (5), Jeffrey Horton (2). Assists — Dragons: Sinjin Pharathikoune, Ryo Elliott.

JapanPerry 2, King 0 Saturday at Sasebo Naval BaseHalftime — 1-0. Goals — Samurai: Colin Ernst (5), Dylan Ernst (2). Assist — Samurai: C.J. Dilfort.Kinnick 4, Edgren 0 Saturday at Misawa Air BaseHalftime — 3-0. Goals — Red Devils: Daniel Moran 3 (11), Kai Sullivan (12). Assists — Red Devils: Aki Siibo 3, Sullivan.

Girls South KoreaKorea Blue Division Tournament Saturday at Camp HumphreysHumphreys 3, Taejon Christian 1 Halftime — Dragons 1-0. Goals — Blackhawks: Isabella Nocera 2 (4), Isabelle Ellsworth (2). Assist — Blackhawks: Ellsworth. Noteworthy — First win of the season for the Blackhawks.Third place Seoul American 6, Yongsan 2 Halftime — Falcons 2-0. Goals — Falcons: Natalie Cargill 3 (20), Francesca Vido (8), MK Dunleavy (1), Sabrina Kim (1); Guardians: Soo Lee (13), Yoonjung Chang (9). Assists — Falcons: Amy Arnold 2, Kim, Vido, Carole Lee; Guardians: Bea SanJan Silva.Fifth place Humphreys 1, Daegu 0, SO (3-2) Championship Osan 3, Seoul Foreign 2, SO (3-1) Halftime — Cougars 2-0. Full time — 2-2. Regulation goals — Cougars: Allyson Marek (10), Elizabeth White (10); Crusaders: Maria Fernanda de Carvalho (11), Jisaan Chai (9). Assist — Cougars: Maja Inthavixay. Shootout goals — Cougars: Inthavixay, Marek, White; Crusaders: Ilinca Clisson. Noteworthy — Cougars repeated as tournament champions; Crusaders suffered only loss of KAIAC season.Awards Most Valuable Player — Marek.Best Offensive Player — Cargill.Best Defensive Player — Monique Wilson, Osan.Best Goalkeeper — Elayna Snyder, Humphreys.All-Tournament team — Osan: Marek, Wilson, Haille Nugent, Elaina Raspet, Grayce Woods, Inthavixay, White; Seoul Foreign: Casey Rhee, Daphne Stanton, de Carvalho, Lalla Migliardi, Chai; Seoul American: Cargill, Dunleavy, Nina Furner, Gabriella Nixon; Yongsan: S.Lee, Dora Zoeller, Chang; Humphreys: Nocera; Daegu: Sarah Spavins; Taejon Christian: Libby Chun.All-Conference team — Osan: Marek, Woods, Inthavixay, White, Nugent, Wilson, Jana Rafi; Seoul Foreign: Rhee, Chai, de Carvalho, Stanton, Michelle Yun; Seoul American; Cargill, Furner, Sierra Furner, Vido; Yongsan: Lee, Zoeller, Jane Warren; Daegu: Neena Ibit; Taejon Christian: Kanghee Kim; Humphreys: Snyder.

OkinawaKadena 4, Naha Shogyo 1 Saturday at Kadena Air BaseFirst period — 1-1. Second period — 2-1. Goals — Panthers: J.J. Craion (10), Phoebe Bills (9), Pam Barrett (8), Samantha Murray (4). Assists — Panthers: Maile Puerto, Korina Macato.

JapanPerry 2, King 1 Saturday at Sasebo Naval BaseHalftime — 2-0. Goals — Samurai: Bobbi Hill 2 (31); Cobras: Aisha Rogers 7).Kinnick 4, Edgren 0 Saturday at Misawa Air BaseHalftime — 3-0. Goals — Red Devils: Kiralyn Kawachi (14), Ella Eisenhardt (11), Kayleanne Asuncion (1), Annalicia Santos (1). Assists — Red Devils: Hannah Quejada, Kawachi.

Migrated

stars and stripes videos

around the web

Sign Up for Daily Headlines

Sign-up to receive a daily email of today’s top military news stories from Stars and Stripes and top news outlets from around the world.

Sign up